Zasady dotyczące magazynowania prac zaliczeniowych/egzaminów w postaci papierowej
1. Prace należy składać w szczelnie zapakowany sposób oraz opisane zgodnie ze wzorem druku w określony w niniejszej instrukcji sposób.
2. Należy wypełnić szablon – KARTA MAGAZYNOWANIA – dla każdego przedmiotu. Plik z wszystkimi kartami magazynowania w wersji elektronicznej należy przesyłać na adres: magazyn@wz.pcz.pl z sugerowanym dniem ich osobistego złożenia. Następnie do pracownika zostanie przesłana informacja zwrotna, w której przesłany zostanie również plik z nadanym numerem akt i datą złożenia prac do magazynu. Plik ten należy wydrukować. Wydrukowane karty (3 sztuki dla każdego przedmiotu) wraz z zapakowanymi pracami należy przynieść do magazynu.
3. Zastrzega się prawo do odmowy przyjęcia paczki, gdy:
4. Do magazynowania prac w postaci papierowej wypełnia się dokument Z1-IWZ-1 KARTA MAGAZYNOWANIA – pusty szablon. Wzór prawidłowo wypełnionej karty magazynowania zawiera dokument Z2-IWZ-1 Karta magazynowania (prace w wersji papierowej).
Zasady dotyczące magazynowania prac zaliczeniowych/egzaminów w postaci elektronicznej
1. Jeżeli prace zaliczeniowe/egzaminacyjne lub inne prace realizowane podczas zajęć zostały zgromadzone w postaci elektronicznej (np. w dedykowanych do przedmiotu programach komputerowych) pracownik prowadzący dany przedmiot powinien wskazać rodzaj tych prac oraz miejsce ich przechowywania w formie elektronicznej (w swoich zasobach elektronicznych lub w sali komputerowej) zgodnie z opisanym wzorem druku w sposób określony w niniejszej instrukcji.
2. Należy wypełnić szablon – KARTA MAGAZYNOWANIA – dla każdego przedmiotu. Plik z wszystkimi kartami magazynowania w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: magazyn@wz.pcz.pl z sugerowanym dniem ich osobistego złożenia. Następnie do pracownika zostanie przesłana informacja zwrotna, w której przesłany zostanie również plik z nadanym numerem akt i datą złożenia prac do magazynu. Plik ten należy wydrukować. Wydrukowane karty (2 sztuki dla każdego przedmiotu) należy dostarczyć do magazynu.
3. Zastrzega się prawo do odmowy przyjęcia kart, gdy:
4. Do magazynowania prac w postaci elektronicznej wypełnia się dokumenty Z1-IWZ-1 KARTA MAGAZYNOWANIA – pusty szablon. Wzór prawidłowo wypełnionej karty magazynowania zawiera dokument Z3-IWZ-1 Karta magazynowania (prace w wersji elektronicznej).
Zasady dotyczące magazynowania prac zaliczeniowych/egzaminów dla kursów „e-learningowych”
1. Z uwagi na archiwizowanie kursów na platformie wykorzystywanej do prowadzania zajęć w formie e-learningowej, nie ma potrzeby powielania ich kopi w magazynie WZ. Istnieje jednak konieczność magazynowania struktury kursów dla przeprowadzanych na platformie prac zaliczeniowych i egzaminów. Z uwagi na zmiany sposobu logowania do platformy, obowiązują odpowiadające im adresy stron internetowych dla kursów w poprzednim i bieżącym roku akademickim.
2. Instrukcja karty magazynowania dla kursów prowadzonych na platformie e-learningowej.
Login i hasło: identyfikacja użytkownika następuje po podaniu loginu i hasła tożsamego dla systemu USOS.
Ścieżka dla prowadzonych kursów:
Kokpit → Przegląd kursów → Wszystkie (opcje filtrowania).
3. Kartę magazynową należy przekazać za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z opisanym wzorem druku w sposób opisany w niniejszej instrukcji.
4. Należy wypełnić szablon – KARTA MAGAZYNOWANIA – dla każdego przedmiotu. Do karty magazynowej należy wpisać tylko nazwy aktywności pracy zaliczeniowej/kolokwium/egzaminu. Plik z wszystkimi kartami magazynowania w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: magazyn@wz.pcz.pl. Następnie do pracownika zostanie przesłana informacja zwrotna, w której przesłany zostanie również plik z nadanym numerem akt i podpisem osoby z administracji.
5. Zastrzega się prawo do odmowy przyjęcia kart, gdy:
6. Do magazynowania prac dla kursów „e-learningowych” wypełnia się dokumenty Z1-IWZ-1 KARTA MAGAZYNOWANIA – pusty szablon. Wzór prawidłowo wypełnionej karty zawiera dokument Z4-IWZ-1 Karta magazynowania (prace w wersji elektronicznej na platformie e-learningowej).
Copyright © Politechnika Częstochowska. Wszystkie prawa zastrzeżone.