Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że jeśli ktoś ma w planie wychowanie fizyczne (WF) musi się zalogować na kurs na platformie e-learningowej!

Na stronie internetowej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu https://www.pcz.pl/swfis/zajecia znajdują się kierunki studiów objęte obligatoryjnym wychowaniem fizycznym, tam możecie sprawdzić czy wasz kierunek i rok ma wychowanie fizyczne. Pod tym linkiem są również wytyczne jak się zalogować do kursu.

Każdy kierunek ma wyznaczony termin, prowadzącego i kurs do którego należy dołączyć, podane jest hasło do kursu.

Jeśli ktoś nie zdał wychowania fizycznego w poprzednim semestrze i ma dług kredytowy lub płatne powtarzanie przedmiotu również musi się zalogować na PRZEDMIOT WYCHOWANIE FIZYCZNE. Kurs nazywa się ODRABIANIE ZAJĘĆ POPRZEDNIEGO SEMESTRU.

Drodzy studenci potraktujcie ten przedmiot poważnie i uczestniczcie w zajęciach, powtarzać wychowanie fizyczne można, ale po co? płacić za powtarzanie można ale po co? ale być skreślonym z powodu wychowania fizycznego, albo spaść semestr albo dwa niżej to już wstyd!

Na stronie głównej platformy e-learningowej należy znaleźć STUDIUM WFIS, wejść w kursy i znaleźć swój kurs https://moodle.pcz.pl/course/index.php?categoryid=92

Jeśli będziecie mieć jakiś problem ze znalezieniem KURSU lub logowaniem, proszę na platformie e-learningowej znaleźć nazwisko prowadzącego i napisać do niego wiadomość.