Zapraszamy Państwa do udziału w programie certyfikacyjnym EY Certified oraz VI edycji konkursu Audit OdyssEY.

EY Certified – unikalny program w środowisku akademickim, który ma za zadanie wspomóc studentów w wyborze ich ścieżku kariery. Eksperci z czterech linii biznesowych – Audytu, Doradztwa Podatkowego, Strategii i Transakcji oraz Consultingu, zaprojektowali i opracowali dedykowaną platformę certyfikacyjną. Już teraz uczestnicy rozwiązują test, poznają swoje mocne strony oraz otrzymują spersonalizowany raport. W kwietniu otwierany jest etap certyfikacyjny, gdzie każdy, niezależnie od kierunku studiów ortaz zainteresowań, będzie mógł zdobyć badge potwierdzające kompetencje w wybranych przez siebie obszarach – a to wszystko online na stronie eycertified.pl.

Audit OdyssEY – konkurs o tematyce audytowej. W tym roku odbędzie się w odświeżonej formule, dzięki czemu studenci będą mieli okazję jeszcze lepiej poznać specyfikę pracy w Dziale Audytu. Na zwycięzców, oprócz cennych doświadczeń, czeka oferta kariery w EY oraz wartościowe nagrody rzeczowe i szkolenia. Uczestnicy będą mogli zgłaszać się w zespołach lub indywidualnie na stronie auditodyssey.pl do 14 kwietnia.

Dzięki współpracy z uczelniami EY zatrudnia każdego roku utalentowanych studentów i absolwentów, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę w obszarze Audytu, Doradztwa Podatkowego, Consultingu lub Strategii i Transakcji.

Kontakt w razie pytań i wątpliwości:
dr Jolanta Rubik
jolanta.rubik@pcz.pl