Akademia Liderów Rynków Kapitałowych – XV Edycja  

To prestiżowy program szkoleniowo-rozwojowy dla młodych ludzi – studentów i absolwentów uczelni wyższych w Polsce i zagranicą, zainteresowanych rynkiem finansowym, ukierunkowanych na zajmowanie wysokich stanowisk w firmach branży.

Do II etapu dostało się 100 najlepszych kandydatów z Polski i zagranicy w tym nasz student – I stopnia Kierunku FiR pan Dawid Korzec (specjalność: Finanse i Bankowość) –Zastępca Przewodniczącego  Koła Naukowego Bankowiec XXI wieku (opiekun Agnieszka Wójcik-Mazur).

W etapie I, każdy uczestnik, poza prezentacją własnych zainteresowań i dotychczasowych osiągnięć był zobowiązany do przygotowania pracy pisemnej, której celem było zdefiniowanie wyzwań i szans sprzyjających rozwojowi polskiej gospodarki oraz rynków kapitałowych w Polsce oraz wskazanie kierunków ich potencjalnego wzrostu.

Konkurencja w Akademii Rynków Kapitałowych jest bardzo duża bowiem wyselekcjonowana w II etapie 30 z kraju i zagranicy wygrywa bardzo prestiżowy  program szkoleniowo-rozwojowy dla młodych ludzi tzw.

SZKOŁĘ LETNIĄ, w czasie której uczestnicy, (zakwaterowani w podwarszawskim hotelu) odbywają intensywne szkolenia z przedstawicielami najlepszych firm na polskim ryku finansowym, biorą udział w warsztatach w czasie których rozwiązują case study  i co istotne uczestniczą w spotkaniach typu leadership – nieoficjalnych i półformalnych spotkaniach z najciekawszymi osobistościami polskiej gospodarki, liderami biznesu, a także z Alumnami programu.

Program kończy się wielkim finałem na żywo na Sali Notowań GPW w Warszawie.

Trzymamy kciuki za Pana Dawida!!!