Studia stacjonarne pierwszego stopnia (licencjat) 6-semestralne

Oferowane zakresy:

  • zarządzanie organizacją sportową
  • zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym

Sylwetka absolwenta

Jeśli jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi, pasjonuje się turystyką bądź sportem, chce swoją przyszłość związać z branżą turystyczną lub sportową, to studia na nowoczesnym kierunku zarządzanie w turystyce i sporcie są dla Ciebie.  Nauczysz się wykorzystywać zdobytą wiedzę i praktykę w procesie zarządzania przedsiębiorstwami oraz organizacjami oferującymi różne sposoby zagospodarowania wolnego czasu.

Kierunek zarządzanie w turystyce i sporcie przygotuje Cię do pracy w profesjonalnych klubach sportowych, centrach fitness, stowarzyszeniach turystycznych, jednostkach samorządu terytorialnego, podmiotach rynku turystycznego – biurach podróży, hotelarstwie, gastronomii, informacji turystycznej i wielu innych. Sama teoria to nie wszystko, praktyczne aspekty funkcjonowania rynku pozwolą Ci zmieniać rzeczywistość biznesową!

Studiując na kierunku zarządzanie w turystyce i sporcie nauczysz się jak funkcjonują przedsiębiorstwa na rynku usług turystycznych i sportowych, który jest bardzo wymagającym rynkiem.

Nasze zajęcia przygotują Cię do pracy w branży turystycznej i sportowej, pokażą jak w nowatorski sposób zarządzać biznesem na tych rynkach, pozwolą rozwijać pasje i kreatywność. Zobaczysz jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Oferujemy certyfikowane kursy pilota wycieczek oraz rezydenta turystycznego. Będziesz mieć możliwość odbycia staży u pracodawców w branży turystycznej i sportowej oraz wziąć udział w wykładach branżowych  zwiększających kompetencję do wykonywania w przyszłości zawodu pracownika branży turystycznej.  Wiele praktycznych aspektów poznasz w takcie zajęć terenowych oraz wizyt studyjnych w kraju i za granicą.

Kto będzie Cię uczył?

W gronie naszych wykładowców są nie tylko teoretycy ale również osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży sportowej i turystycznej. Dodatkowo w ramach zajęć terenowych i wyjazdów studyjnych będziesz mieć możliwość poznać praktyczne aspekty prowadzenia biznesu w branży turystycznej oraz sportowej.

Perspektywy zawodowe

Masz wiele możliwości podjęcia pracy, branża turystyczna i sportowa rozwijają się i potrzebują profesjonalistów. Po ukończeniu studiów możesz pracować:

  • w profesjonalnych klubach sportowych,
  • centrach fitness,
  • wielofunkcyjnych obiektach sportowo-rekreacyjnych,
  • stowarzyszeniach turystycznych,
  • podmiotach rynku turystycznego – burach podróży, hotelarstwie, gastronomii, informacji turystycznej,
  • jednostkach samorządu terytorialnego.

Nie czekaj. Aplikuj na kierunek 👍

Rekrutacja krok po kroku