Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu Wyzwania i perspektywy przedsiębiorczej organizacji pt. Firmy rodzinne – doświadczenia i perspektywy rozwoju, która odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2019r.

Celem konferencji jest rozwój interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy i wymiany doświadczeń przedstawicieli środowiska naukowego i uczniowskiego, praktyków życia gospodarczego, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, a także poszerzanie współpracy tych obszarów.

W tym roku uwaga zostanie skupiona na firmach rodzinnych, które odgrywają istotną role w rozwoju gospodarek przyczyniając się do wytworzenia 70-90% światowego PKB.

Dla organizatorów konferencja stanowi wyzwanie, zmienia się bowiem jej konwencja. Sesje naukowe zostaną uzupełnione o wystąpienia przedstawicieli świata biznesu, samorządu i instytucji otoczenia biznesu. Do udziału w konferencji zostanie zaproszona młodzież, pragniemy promować przedsiębiorczość u najmłodszych uczestników rynku, traktując ich jako przyszłych sukcesorów firm rodzinnych.

Pierwszy dzień konferencji adresowany jest do wszystkich zainteresowanych, w szczególności środowiska akademickiego oraz świata biznesu. Celem spotkania jest stworzenie przestrzeni do otwartego dialogu oraz wymiany opinii i doświadczeń.

Drugi dzień będzie miał charakter warsztatowy. Podczas warsztatów, na które zapraszamy właścicieli firm rodzinnych, przekazana zostanie praktyczna wiedza na temat wybranych narzędzi analizy strategicznej, które przedsiębiorcy mogą wykorzystać w swojej codziennej prac.

Jednym z ważniejszych punktów konferencji będzie panel dyskusyjny, który poprowadzi Kanclerz Częstochowskiej Loży BCC Pani Katarzyna Woszczyna.

Z poważaniem,

Prof. PCz. dr hab. Helena Kościelniak

Zapraszamy do współpracy i udziału w konferencji

ZGŁOSZENIA ON-LINE www.konferencjawyzwania.pl