Dr hab. inż. Beata Ślusarczyk

Stanowisko: Profesor uczelni
Kierownik Katedry Logistyki i Zarządzania Międzynarodowego

Pokój służbowy: 209z
Telefon:034 3250 307
E-mail: beata.slusarczyk@wz.pcz.pl

 

 

 

 

 

Dr hab. inż. Joanna Nowakowska-Grunt

Stanowisko: Profesor uczelni
Zastępca Kierownika Katedry Logistyki i Zarządzania Międzynarodowego

Pokój służbowy: 202z
Telefon: 034 3250 330
E-mail:joanna.nowakowska-grunt@wz.pcz.pl
E-mail:jnowakowskagrunt@onet.eu

 

dr inż. Aneta Pachura

Stanowisko: adiunkt
Zastępca Kierownika Katedry Logistyki i Zarządzania Międzynarodowego
Pokój służbowy: 307z
Telefon: 034 3250 865

E-mail:aneta.pachura@wz.pcz.pl

 

dr hab. Marta Starostka – Patyk

Stanowisko: Profesor uczelni
Pokój służbowy: 207
Telefon: 034 3250 275
E-mail: marta.starostka-patyk@wz.pcz.pl

 

 

 

 

dr hab. inż. Sebastian Kot

Stanowisko: Profesor uczelni
Pokój służbowy: 209z
Telefon:034 3250 307

E-mail:sebastian.kot@wz.pcz.pl

 

 

 

 

 

dr Marta Daroń

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 307z
Telefon: 034 3250 865
E-mail: marta.daron@wz.pcz.pl

 

 

 

 

dr inż. Dariusz Krzywda

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 208z
Telefon: 034 3250 849
E-mail:dariusz.krzywda@wz.pcz.pl

 

 

 

 

dr inż. Marta Kadłubek

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 208z
Telefon: 034 3250 849
E-mail:marta.kadlubek@wz.pcz.pl

 

 

 

 

dr inż. Robert Sałek

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 202z
Telefon: 034 3250 330
E-mail: robert.salek@wz.pcz.pl

 

 

 

 

dr Luiza Piersiala

 

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy:101/DS4
Telefon: 034 3250 343
E-mail:  luiza.piersiala@wz.pcz.pl

 

 

 

Nicoletta Baskiewicz

dr inż. Nicoletta Baskiewicz

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 307z
Telefon: 034 3250 865
E-mail: nicolleta.baskiewicz@wz.pcz.pl

 

 

 

 

 

dr Mateusz Chłąd

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 97/DS-4
Telefon: 034 3250 302
E-mail: mateusz.chlad@wz.pcz.pl

 

 

 

 

 

dr inż. Monika Kozerska

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 208z
Telefon: 034 3250 849
E-mail: monika.kozerska@wz.pcz.pl

 

 

 

 

dr Katarzyna Grondys

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 203z
Telefon: 034 3250 276
E-mail: katarzyna.grondys@wz.pcz.pl

 

 

 

 

 

dr Michał Dziadkiewicz

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 107/DS4
Telefon: 034 3250 443
E-mail:michal.dziadkiewicz@wz.pcz.pl

 

 

 

 

dr Michał Konopka

Stanowisko: starszy wykładowca
Pokój służbowy: 208z
Telefon: 034 3250 849
E-mail: michal.konopka@wz.pcz.pl

 

 

 

 

 

 

dr inż. Seweryn Cichoń

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 102/DS4
Telefon: 034 3250 362
E-mail: seweryn.cichon@wz.pcz.pl

 

 

 

 

 

dr Judyta Kabus

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 107/DS4
Telefon: 034 3250 443
E-mail: judyta.kabus@wz.pcz.pl

 

dr Joanna Krzywda

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 208z
Telefon: 034 3250 849
E-mail: joanna.krzywda@wz.pcz.pl

 

 

 

 

dr Aleksander Pabian

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 207z
Telefon: 034 3250 275
E-mail: aleksander.pabian@wz.pcz.pl

 

 

 

 

 

mgr Monika Chłąd

Stanowisko: asystent
Pokój służbowy: 101/DS4
Telefon: 034 3250 343
E-mail: monika.chlad@wz.pcz.pl