Prof. zw. dr hab. Maria Nowicka-Skowron

Stanowisko: Dyrektor Instytutu Logistyki i Zarządzania Międzynarodowego
Pokój służbowy: 201z
Telefon:034 3250 309/330

dr inż. Aneta Pachura

Stanowisko: Kierownik Zakładu Zarządzania Logistycznego, adiunkt
Pokój służbowy: 307z
Telefon: 034 3250 865
E-mail:aneta.pachura@wz.pcz.pl

dr Joanna Krzywda

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 208z
Telefon: 034 3250 849
E-mail: joanna.krzywda@wz.pcz.pl

default avatar dr Aleksander Pabian

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 207z
Telefon: 034 3250 275
E-mail: aleksander.pabian@wz.pcz.pl

default avatar  

dr Iga Kott

Stanowisko: starszy wykładowca
Pokój służbowy: 203z
Telefon: 034 3250 276
E-mail: iga.kott@wz.pcz.pl

default avatar  

dr inż. Wioletta Skibińska

Stanowisko: starszy wykładowca
Pokój służbowy: 203z
Telefon: 034 3250 276
E-mail: wioletta.skibinska@wz.pcz.pl

dr inż. Monika Strzelczyk

Stanowisko: adiunkt
Pokój służbowy: 207
Telefon: 034 3250 275
E-mail:monika.strzelczyk@wz.pcz.pl

default avatar dr Katarzyna Sukiennik

Stanowisko: starszy wykładowca
Pokój służbowy: 203z

Telefon: 034 3250 276
E-mail:katarzyna.sukiennik@wz.pcz.pl

default avatar mgr Monika Chłąd

Stanowisko: asystent
Pokój służbowy: 101/DS4
Telefon: 034 3250 343
E-mail: monika.chlad@wz.pcz.pl

default avatar mgr Aleksandra Belof

Stanowisko: starszy wykładowca
Pokój służbowy: 102/DS4
Telefon: 034 3250 362
E-mail: aleksandra.belof@wz.pcz.pl