ZF TRW – Światowy lider wśród dostawców  branży motoryzacyjnej.

Pozycję na rynku firma ZF umocniła poprzez połączenie sił dwóch globalnych liderów branży. Od maja 2015 firma TRW stała się częścią koncernu ZF Friedrichshafen AG. Dzięki tej transakcji połączyły się dwie potężne firmy, które już wcześniej osiągały niezwykle pozytywne wyniki w dziedzinie innowacji i które posiadają mocną pozycję na rynku. Jedna specjalizuje się w układach napędowych i układach podwozia, druga w aktywnych i pasywnych systemach bezpieczeństwa. Obecnie korporacja zatrudnia ponad 135 tysięcy pracowników, w około 230 placówkach, zlokalizowanych w 40 krajach na całym świecie.

European Shared Services Center ZF TRW / Europejskie Centrum Obsługi Finansowej

  • Od 2006 jesteśmy zlokalizowani w Częstochowie, świadczymy usługi finansowo-księgowe dla fabryk korporacji znajdujących się na terenie Europy.
  • Obsługiwane kraje to: Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Czechy, Słowacja i Rumunia.
  • W odpowiedzi na intensywny rozwój Centrum Obsługi Finansowej, we wrześniu 2016 roku otworzyliśmy w Częstochowie nowy biurowiec. Zapewnia on nowoczesne, przestronne i komfortowe biura zarówno dla części obecnych pracowników, których liczba sięga już blisko 300 osób, jak i dla nowo przyjmowanych osób.