Kierunki Pracownicy Dziekanatu e-mail telefon pokój

Kierownik:

 

mgr Justyna Urbańska
mgr inż. Ilona Kożuch
mgr Dorota Chłąd
justyna.urbanska@wz.pcz.pl
ilona.kozuch@wz.pcz.pl
dorota.chlad@wz.pcz.pl
34 3250 445
34 3250 445
34 3250 410
113
113
110
Dziekanat studiów stacjonarnych
Zarządzanie
Management
Logistyka (studia licencjackie i magisterskie)
mgr Monika Nawrot
mgr Agnieszka Kula
mgr inż. Aneta Polak
monika.nawrot@wz.pcz.pl
agnieszka.kula@wz.pcz.pl
aneta.polak@wz.pcz.pl

34 3250 325

111

Zdrowie Publiczne
Gospodarka Przestrzenna
Turystyka i Rekreacja
Pomoc materialna
mgr Iwona Soboniak
mgr Katarzyna Cieślik-Pisula
iwona.soboniak@wz.pcz.pl
katarzyna.cieslik-pisula@wz.pcz.pl
34 3250 274

115

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Logistyka (studia inżynierskie)
mgr Paulina Bartczak
mgr inż. Joanna Rzepka
paulina.bartczak@wz.pcz.pl
joanna.rzepka@wz.pcz.pl
34 3250 448
012
Finanse i Rachunkowość
Filologia
mgr inż. Anna Chrobot
mgr inż. Ilona Rosak
anna.chrobot@wz.pcz.pl
ilona.rosak@wz.pcz.pl

34 3250 427

013

Dziekanat studiów niestacjonarnych
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
mgr Paulina Bartczak
mgr inż. Joanna Rzepka
paulina.bartczak@wz.pcz.pl
joanna.rzepka@wz.pcz.pl
34 3250 448
012
Logistyka
Zarządzanie
Finanse i Rachunkowość
mgr Karina Strzelczyk
mgr Katarzyna Matyja
karina.strzelczyk@wz.pcz.pl
katarzyna.matyja@wz.pcz.pl
34 3250 320
109